kluczowych zadań dla biura rachunkowego przed wdrożeniem KSeF

6

Obowiązkowy KSeF od lipca 2024

Wprowadzenie obowiązku korzystania z KSeF będzie wymagało od biur rachunkowych dostosowania posiadanych systemów informatycznych do nowego formatu dokumentu sprzedaży tzw. faktury ustrukturyzowanej oraz nowych zasad obiegu dokumentów.Zmiany są rewolucyjne a skala zmian w nowym systemie jest bardzo duża i należy się do niej zacząćprzygotowywać już teraz i nie odkładać kluczowych decyzji na ostatni moment.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Zasięg wszędzie tam, gdzie potrzebujesz

Korzystaj z Interntu tak jak lubisz i tam gdzie lubisz. Nowatorskie rozwiązanie SUPER WiFi zapewni Ci dobrej jakości sygnał w każdym miejscu w domu bez skomplikowanych ustwień i ciągłych optymalizacji. System zadba o ustawienia i dobierze optymalne parametry Twojej sieci Wi-Fi.

KSeF, czyli Krajowy System e-Faktur to wprowadzony przez Ministerstwo Finansów centralny system informatyczny, w którym przedsiębiorcy od połowy 2024 roku będą musieli wystawiać i otrzymywać elektroniczne faktury zgodne z przyjętym standardem tzw. faktury ustrukturyzowanej.


Co to jest KSeF?

Wprowadzenie KSeF zmienia w sposób rewolucyjny dotychczasowy system obiegu dokumentów w Polsce, a także system raportowania do instytucji nadzoru skarbowego. Zgodnie z przyjętą ustawą, od lipca 2024 roku system stanie się jedynym obowiązującym standardem obiegu faktur. Poza KSeF nie będzie żadnej innej możliwości wystawiania faktur. To wszystko oznacza również rewolucyjne zmiany dla funkcjonowania biur rachunkowych.


Przełom w korzystaniu z naszego Internetu

Wprowadzenie KSeF zmienia w sposób rewolucyjny dotychczasowy model współpracy firm z biurami rachunkowymi

Wprowadzenie systemu KSeF będzie wymagało od biur rachunkowych sporych zmian w sposobie funkcjonowania i organizacji obsługi klientów. Będzie wymagało dostosowania posiadanych systemów informatycznych do nowego formatu faktury ustrukturyzowanej oraz nowych zasad obiegudokumentów a także procedur i komunikacji z klientami.

Przygotowaliśmy dla Państwa listę 6 kluczowych obszarów którym trzeba się przyjrzeć w każdym biurze rachunkowym. Zegar już odlicza i czasu będzie coraz mniej a zadań i wyzwań bardzo wiele.

Jak to działa?

W tradycyjnej sieci Wi-Fi w domu lub biurze masz jeden router a sygnał sieci bezprzewodowej jest zależny od wydajności anten i może być ograniczony różnymi naturalnymi przeszkodami. Musisz wiedzieć jak optymalizować ustawienia routera i sprzętu by omijać przeszkody i łapać optymalny zasięg. Z systemem SUPER WiFi nie musisz się o nic martwić. Inteligentny zestaw routerów sam monitoruje jakość wszystkich połączeń, sam dobiera najbardziej wydajne kanały Wi-Fi i sam optymalizuje parametry sieci by zapewnić maksymalną prędkość i zasięg internetu.


Icon

Szybko

Wybiera najszybsze pasmo Wi-Fi dla każdego urządzenia

Analizuje i unika zatłoczonych kanałów (np. przez sąsiadów)

Automatycznie dobiera najlepsze połączenie dla urządzenia, tam gdzie akurat jest

Skutecznie

Sprytnie

Analiza systemu

Analiza obecnie używanego systemu informatycznego pod kątem zgodności z KSeF

Image

1

Audyt obsługi klienta

Analiza obecnych procesów obsługi klientów, komunikacji z nimi oraz ich systemami informatycznymi

Image

2

Procedury obiegu dokumentów

Przygotowanie procedur i mechanizmów obiegu dokumentów klient-biuro rachunkowe-KseF i w drugą stronę

Image

3

Adaptacja systemu

Adaptacja systemu informatycznego do obsługi faktur ustrukturyzowanych i komunikacji z klientem

Image

4

Uprawnienia w systemie

Wprowadzenie procedur obsługi klientów w oparciu o zgody na udzielenie prawa do korzystania z systemu KSeF w imieniu klienta

Image

5

Instrukcje i szkolenia

Przygotowanie dokumentacji/instrukcji oraz szkoleń dla klientów odnośnie poprawnego przygotowywania kompletnych faktur, zgodnych z fakturą ustrukturyzowaną.

Image

6

Co zrobić żeby mieć SUPER WiFi?

System SUPER WiFi dostarczamy w standardzie na czas umowy wraz z pakietem MEGAmax.


ZAMÓW PAKIET

Dla pozostałych pakietów istnieje możliwość zamówienia systemu SUPER WiFi jako opcji dodatkowej. Opcję można zamówić w konfiguratorze na naszej stronie internetowej lub telefonicznie w naszym biurze obsługi klienta. Nasi specjaliści udzielą wszystkich informacji na temat systemu SUPER WiFi, jego wykorzystania a także możliwości rozbudowy w przypadku dużych powierzchni lub skomplikowanych układów pomieszczeń w domach i biurach.


KONFIGURATOR
ZADZWOŃ
Icon

SUPER WiFi - o co najczęściej pytacie

SUPER WiFi to system połączonych inteligentnych routerów tworzących sieć WiFi. Pozwala na optymalne wykorzystanie dostarczanego sygnału internetowego bez konieczności ciągłej konfiguracji i optymalizacji ustwień routerów i urządzeń odbierających sygnał. System SUPER WiFi pozwala poprawić zasięg bezprzewodowego sygnału w domach i jego otoczeniu (np. ogrodzie, tarasie itp), w dużych mieszkaniach a także w biurach. Więcej informacji o tym jak to działa znajdziesz TUTAJ

Co to jest SUPER WiFi?

Czym się różni SUPER WiFi od standardowego routera Wi-Fi?

Jeśli korzystasz ze zwykłego routera WiFi to musisz często szukać optymalnego miejsca w mieszkaniu oraz konfigurować router oraz urządzenia podłączone do sieci Wi-Fi. Czasami nawet przenosić router gdy chcesz mieć swobodny dostęp w innej części domu. SUPER WiFi sam monitoruje jakość połączenia Wi-Fi, skanuje pasma oraz kanały Wi-Fi i automatycznie dobiera te optymalne, najmniej zatłoczone (np. przez Twoich sąsiadów). Cały czas dba o konfigurację i ustwienia tak, by dostarczyć najlepszą prędkość i zasięg w Twojej sieci.

Co wpływa na prędkość mojej sieci Wi-Fi?

Prędkość i zasięg Twojej sieci Wi-Fi zależy od wielu czynników. Bardzo ważne jest odpowiednie umieszczenie samego routera w domu, duże znaczenie mają same urządzenia korzystające z Wi-Fi, oraz ich konfiguracja. Na jakość sygnału mają wpływ zakłócenia w sieci a także z sieci sąsiadów. Przygotowaliśmy specjalną ulotkę w której wyjaśniamy jak optymalnie skonfigurować sieć Wi-Fi w domu i biurze. Ulotka jedst do pobrania TUTAJ

Więcej informacji na temat KSeF i jak przygotować biuro rachunkowe na nadchodzące zmiany znajdą Państwo w naszej broszurze informacyjnej

POBIERZ BROSZURĘ

32 388 88 88

IconIcon