Cambium EMEA 2021 - relacja i materiały z wirtualnej konferencji dla Partnerów – Cambium ePMP - nowe możliwości dla ISP

Cambium EMEA 2021 – relacja i materiały z wirtualnej konferencji dla Partnerów

Konferencja Cambium EMEA 2021

W dniach 8-9 czerwca odbyło się ważne wydarzenie Cambium Networks zorganizowane dla Partnerów oraz dostawców usług internetowych, Cambium EMEA 2021:

MULTI-GIGABIT WIRELESS SUMMIT

EMEA Cambium Wireless Summit

Kolejna edycja zorganizowana wirtualnie, dzięki czemu Partnerzy Cambium a także dostawcy usług z całego świata mogli wziąć udział w tym ważnym wydarzeniu.

W ciągu 2 dni mogliśmy uczestniczyć w wielu interesujących prezentacjach, panelach dyskusyjnych. Mogliśmy zobaczyć jak pandemia zmieniła  świat Internetu, jak to wpływa na rozwój usług. Mogliśmy posłuchać ekspertów, którzy pokazali co nas czeka w najbliższych latach; które technologię będą się rozwijać i jak je wykorzystać dla rozwoju własnych sieci lokalnie.  Partnerzy Cambium z różnych krajów dzielili się swoimi doświadczeniami z wdrożeń na bazie rozwiązań Cambium.

Byliśmy świadkami premiery nowego narzędzia dla dostawców usług internetowych. Otwarcia nowej platformy internetowej EMEA Broadband Service Provider Toolbox, dedykowanej dla dostawców usług: ISP, WISP, wykorzystujących technologie szerokopasmowe.

Bardzo dużo wartościowych informacji odnośnie technologii i jej rozwoju, odnośnie trendów i kierunków a także sporo ciekawych opinii i dyskusji, prosto z naszych lokalnych rynków.

Poniżej linki do nagrań poszczególnych paneli i prezentacji. Jeśli nie mogliście uczestniczyć on line to zachęcamy do obejrzenia w wolnej chwili nagrań wybranych paneli.

Zapisując się do naszego newslettera będziesz na bieżąco z nowościami.