Starter Kity Cambium dla nowych klientów – bezprzewodowi.pl

Starter Kity Cambium dla nowych klientów

Starter Kity Cambium Networks dla nowych

Starter Kity Cambium – wykorzystaj w pełni możliwości radia w Twojej sieci

Dzięki specjalnie przygotowanym Starter Kitom możesz teraz sprawdzić możliwości technologii radiowych od Cambium. Od kilku lat obserwujemy gwałtowny rozwój technologii łączności radiowej. Rozwiązania radiowe uzyskują już parametry zbliżone do możliwości technologii przewodowych. Prędkości gigabitowe po radiu nie są już teorią, ale rzeczywistością i to w sieciach produkcyjnych. Nowoczesne rozwiązania radiowe coraz lepiej radzą sobie również z  zakłóceniami. Reasumując, jest coraz szybciej, wydajniej i więcej miejsca w eterze i coraz więcej możliwości. Jest tylko jeden warunek, trzeba postawić na właściwe i rozwojowe technologie.

By przekonać Operatorów i dostawców usług internetowych do dobrych rozwiązań Cambium Networks przygotowało tzw. Starter Kity dla wybranych technologii. W ostatnim czasie producent dołożył kolejne pakiety w związku z pojawieniem się urządzeń czwartej generacji czyli ePMP 4000.

Mamy więc pakiety startowe dla:

-ePMP 3000

– ePMP 4500 NOWOŚĆ

– ePMP 4600 NOWOŚĆ

– cnWave 60 GHz

Starter Kity Cambium ePMP dla nowych operatorów

Cambium Starter Kity ePMP

Oferta Starter Kitów ePMP jest skierowana do dostawców usług internetowych, którzy chcą wypróbować możliwości platform ePMP i sprawdzić skuteczność technologii AC. Jest również wsparciem dla tych, którzy są gotowi na wdrożenie pierwszych sektorów ePMP w swoich sieciach operatorskich. Dla tych którzy już korzystają z ePMP 3000 pojawiły się nowe pakiety startowe ePMP 4500 i ePMP 4600.

W ramach tej promocji można kupić kompletny zestaw sektorowy na bardzo korzystnych warunkach cenowych.

 

Starterkit Cambium epmp 2022

Pakiet startowy cnWave 60 GHz zawiera komplet urządzeń i akcesoriów potrzebnych, by wypróbować możliwości technologii 60 GHz, opartej na dużo bardziej perspektywicznym protokole 802.11ay. Umożliwia wypróbowanie gigabitowych możliwości milimetrówki Cambim Networks.

Wszystkie pakiety startowe wraz z opisem ich zawartości znajdziecie na naszej stronie Pakiety Startowe Cambium.

Dodatkowo w ramach promocji przy zakupie zestawów klient otrzymuje 2 godziny darmowej konsultacji z inżynierem Cambium, specjalistą od sieci ePMP.

Dotychczas Operator mógł kupić  jeden (1) zestaw ePMP 3000 (spośród wszystkich 4 dostępnych), w przypadku nowych zestawów ePMP 4000 każdy operator może kupić dwa (2) wybrane starter kity spośród dostępnych zestawów.
Żeby wziąć udział w promocji trzeba się zarejestrować na stronie promocji

Oferta promocyjna Starter Kitów jest ważna do 31 grudnia 2024.

Jeśli potrzebujecie więcej informacji o samej promocji lub rozwiązaniach Cambium i wykorzystaniu MU-MIMO w swoich sieciach

lub

Jesteście gotowi by skorzystać z promocyjnych zestawów ePMP

jesteśmy do Waszej dyspozycji:

tel: 65 547 65 55  e-mail: cambium@kajakom.pl

 

Cambium Starter Kit cnWave 60GHz

 

Zapisując się do naszego newslettera będziesz na bieżąco z nowościami.