Wystartuj z Cambium Networks i otrzymaj darmowy punkt dostępowy cnPilot E410 – Cambium ePMP - nowe możliwości dla ISP

Wystartuj z Cambium Networks i otrzymaj darmowy punkt dostępowy cnPilot E410

Dołącz do programu bezpłatnego punktu dostępowego Wi-Fi w wersji demonstracyjnej zarządzanego przez chmurę Cambium Networks (cnMaestro ™).

Program jest adresowany dla przedsiębiorstw IT, operatorów sieci i dostawcy usług zarządzanych potrzebują sieci Wi-Fi, które są solidne i niedrogie. Planowanie i konfiguracja sieci powinna być łatwa, tak samo jak jej instalacja. Monitorowanie i zarządzanie powinny być dostępne za pośrednictwem chmury lub lokalnego kontrolera w wolnym od licencji rozwiązaniu.

To Twoja szansa na poznanie wewnątrz- i zewnątrzbudynkowych APeków Wi-Fi cnPilot 802.11ac oraz systemu zarządzania siecią cnMaestro ™. Zobacz, jak mogą one przekształcić Twój biznes.

Zarejestruj się, aby wziąć udział w nieobowiązkowym „Programie Darmowego Punktu Dostępowego Wi-Fi cnPilot”.  W raz z Cambium Networks przedstawimy Ci rozwiązanie, które pomoże rozpocząć przygodę z naszymi urządzeniami Wi-Fi. Tu nie ma ryzyka; zawsze możesz zwrócić sprzęt, jeśli nie jest to właściwe rozwiązanie dla Ciebie.

Link do rejestracji

Specyfikacja urządzenia cnPilot E410. 

Zapisując się do naszego newslettera będziesz na bieżąco z nowościami.