PROMOCJE

Promocje Cambium ePMP 3000 dla Operatorów

Cambium Networks przygotowało na kolejny kwartał zestaw pakietów promocyjnych dla Operatorów na rozwój sieci w technologii AC. W ramach promocji dostępnych jest kilka pakietów promocyjnych w wielopaków oraz SUPER cena na stację bazową ePMP 3000.

To już kolejna edycja znanej i lubianej promocji wśród Operatorów ISP w której zamawiający sam (częściowo) może decydować o zawartości zamawianych pakietów promocyjnych.

Szczegóły promocji

Promocje Cambium ePMP 4000 dla Operatorów

Zestawy pakietów promocyjnych dla Operatorów dla nowych platform Cambium ePMP 4000. W ramach promocji dostępnych jest wiele atrakcyjnych pakietów promocyjnych w postaci pakietów sektorowych oraz wielopaków zarówno dla ePMP 4500 jak i ePMP 4600 z dużymi rabatami. To rozszerzenie znanej i lubianej wśród Operatorów ISP promocji platformy ePMP o kolejną generację urządzeń.

Szczegóły promocji

Promocje Cambium Enterprise

Szereg atrakcyjnych promocji w postaci wielopaków, zestawów promocyjnych i dużych rabatów na wybrane urządzenia Wi-Fi, przełączniki i oprogramowanie cnMaestro.

Dzięki jeszcze większym rabatom niż zwykle Cambium przydziela w projektach możesz wygenerować jeszcze większe zyski wdrażając rozwiązania Cambium w projektach.


Zgłaszaj projekty by wykorzystać promocje Enterprise Cambium Networks

Szczegóły promocji

Promocje Cambium cnWave 60 GHz

Promocja umożliwia zakup wielopaków z dodatkowymi urządzeniami GRATIS. Producent chce w ten sposób wypromować swoją milimetrówkę i przekonać m.in. Operatów Sieci i Dostawców Usług do korzyści jakie daje technologia 60 GHz od Cambium, dająca Gigabitowe możliwości drogą radiową. Do wyboru są dwa warianty 10+2 w przypadku węzłów klienckich lub 5+1 w przypadku węzłów dystrybucyjnych.

Szczegóły promocji

Pakiety startowe Cambium

Zestawy startowe w bardzo atrakcyjnych cenach dla nowych Operatorów i dostawców usług, pozwalające zbudować kompletne sektory. Wypróbuj rozwiązanie Cambium ePMP lub cnWave 60 GHz w swojej sieci. W przypadku technologii ePMP dostępne są aż 4 różne warianty pakietów. Pakiet startowy cnWave 60 GHz zawiera wszystkie dostępne obecnie urządzenia. Rozwijaj swoje sieci, wyprzedzaj konkurencję, postaw na rozwojowe technologie.

Szczegóły promocji

Promocje cnMaestro X dla cnWave 60 GHz

Cambium Networks przygotowało specjalną promocję dla tych którzy inwestują w rozwiązania Cambium cnWave 60 GHz. W ramach tej promocji operatorzy mogą zakupić subskrypcje cnMaestro X w cenie 60% niższej od standardowej ceny katalogowej.

Dzięki cnMaestro X, operatorzy sieci mogą znacznie skrócić czas rozwiązywania problemów

Nowe możliwości oraz udostępnione API pozwalają na jeszcze lepszą integrację z aplikacjami. To wszystko sprawia, że ROI z inwestycji w cnWave 60 GHz jest lepszy niż kiedykolwiek.

Szczegóły promocji

Bring a Friend program referencyjny Cambium

Jeśli jesteś operatorem ISP wykorzystującym rozwiązania Cambium Networks w swojej sieci, to polecaj produkty Cambium innym operatorom, którzy jeszcze nie odkryli zalet i korzyści Cambium Networks. W zamian za rekomendacje i rejestrację nowego Operatora możesz otrzymać bezpłatnie wartościowy sprzęt. Nie ma ograniczeń, więc za każdego nowego operatora możesz otrzymać kolejny darmowy sprzęt.

Szczegóły promocji