PROMOCJE

Promocje Cambium ePMP dla Operatorów

Cambium Networks przygotowało na pierwszy kwartał zestaw pakietów promocyjnych dla Operatorów na rozwój sieci w technologii AC. W ramach promocji dostępne są 4 różne pakiety promocyjne w postaci kompletnych zestawów sektorowych ePMP oraz tzw. wielopaków.

To już kolejna edycja znanej i lubianej promocji wśród Operatorów ISP w której zamawiający sam (częściowo) może decydować o zawartości zamawianych pakietów promocyjnych.

Szczegóły promocji

Promocje Cambium Enterprise

Szereg atrakcyjnych promocji w postaci wielopaków, zestawów promocyjnych i dużych rabatów na wybrane urządzenia Wi-Fi, przełączniki i oprogramowanie cnMaestro.

Dzięki jeszcze większym rabatom niż zwykle Cambium przydziela w projektach możesz wygenerować jeszcze większe zyski wdrażając rozwiązania Cambium w projektach.


Zgłaszaj projekty by wykorzystać promocje Enterprise Cambium Networks

Szczegóły promocji

Promocje Cambium cnWave 60 GHz

Promocja umożliwia zakup wielopaków z dodatkowymi urządzeniami GRATIS. Producent chce w ten sposób wypromować swoją milimetrówkę i przekonać m.in. Operatów Sieci i Dostawców Usług do korzyści jakie daje technologia 60 GHz od Cambium, dająca Gigabitowe możliwości drogą radiową. Do wyboru są dwa warianty 10+2 w przypadku węzłów klienckich lub 5+1 w przypadku węzłów dystrybucyjnych.

Szczegóły promocji

Bring a Friend program referencyjny Cambium

Jeśli jesteś operatorem ISP wykorzystującym rozwiązania Cambium Networks w swojej sieci, to polecaj produkty Cambium innym operatorom, którzy jeszcze nie odkryli zalet i korzyści Cambium Networks. W zamian za rekomendacje i rejestrację nowego Operatora możesz otrzymać bezpłatnie wartościowy sprzęt. Nie ma ograniczeń, więc za każdego nowego operatora możesz otrzymać kolejny darmowy sprzęt.

Szczegóły promocji