WEBINARY CAMBIUM

Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie archiwalne zapisy webinarów przygotowanych przez polskie biuro Cambium Networks. Znajdziecie w nich wiele cennych informacji o aktualnej ofercie urządzeń, technologiach i kompleksowych rozwiązaniach dostępnych na polskim rynku. Oprócz prezentacji produktowych znajdziecie tutaj wiele informacji o tym jak wykorzystać rozwiązania Cambium w swoich sieciach. Dużą wartością dodaną w tych webinarach jest sporo prezentacji pokazujących „na żywo” działanie urządzeń, konfiguracje i rozwiązania konkretnych sytuacji w sieciach produkcyjnych.

Image

Co nowego w sześćdziesiątce?

Nagranie webinaru w którym przedstawiono wszystkie elementy systemu; V5000, V3000, V2000 oraz V1000. Dlaczego Cambium postawiło na 802.11ay i jakie płyną z tego korzyści. Omówienie nowej wersji 1.2.2. Część praktyczna pokazująca nowe funcjonalności cnWave w wersji 1.2.2.


Zobacz nagranie

Dwa oblicza cnMaestro

Zapis polskiego webinaru poświęconego oprogramowaniu do zarządzania cnMaestro. Czym różni się cnMaestro Essential od cnMaestro X? Prezentacja "na żywo" wybranych funkcjonalności oprogramowania. Jak skorzystać z wersji Trial, która pozwala bezpłatnie przetestować wersję X.


Zobacz nagranie

CnWave 60 GHz

CnMaestro

Wi-Fi 6 nowości

Pełny przegląd oferty Wi-Fi Cambium Networks. Prezentacja urządzeń wewnętrznych i zewnętrznych Wi-Fi6 i Wi-Fi 6E oraz przypomnienie aktualnej oferty urządzeń z rodziny Wi-Fi5. Dodatkowo zaprezentowano plany rozwojowe Cambium w zakresie urządzeń Wi-Fi na najbliższy czas.


Zobacz nagranie

cnWave podstawowa konfiguracja systemu

Zapis webinaru w którym pokazano kompletną podstawową konfigurację systemu cnWave 60 GHz. Pokaz jak uruchomić kontroler E2E na stacji bazowej. Optymalna konfiguracja sieci, nodów. Jak przeprowadzić wizowanie. Zademonstrowano także jak włączyć szyfrowanie części radiowej w sieci.


Zobacz nagranie

Wi-Fi

CnWave

cnMatrix przełączniki o większych możliwościach

Nagranie polskiego webinaru w którym przedstawiono pełną ofertę switch-y Ethernet Cambium cnMatrix. Przegląd oferty przełączników dla Operatorów oraz dla sektora Enterprise czyli np. do obsługi sieci Wi-Fi czy CCTV. Prezentacja możliwości automatycznej konfiguracji polityk oraz zdalnej obsługi przełączników z wykorzystaniem cnMaestro.


Zobacz nagranie

cnWave milimetrówka od Cambium Networks

Pełny zapis webinaru w którym przedstawiono platformę cnWave. Wprowadzenie do technologii 60GHz, omówienie elementów cnWave 60 GHz oraz pokazanie jak platforma na bazie dwusektorowej stacji bazowej z synchronizacją GPS i wsparciem MESH otwiera nowe możliwości dla dostawców usług szerokopasmowych.


Zobacz nagranie

cnMartix

CnWave

Jak zdiagnozować problem z ruchem TCP w Twojej sieci?

Zapis webinaru przygotowanego przez polskie biuro Cambim w którym omówiono najczęstsze problemy związane z prędkością ruchu TCP w sieciach dostawców usług. Pokazano jak zdiagnozować problemy z ruchem TCP w sieci i jak w prosty sposób rozwiązać wiele z nich lub ich uniknąć. Dużo praktycznej wiedzy pokazanej „na żywo” podczas pracy sieci.


Zobacz nagranie

Co nowego w ePMP?

Nagranie webinaru w którym przedstawiono nowe urządzenia w rodzinie ePMP, Force 425 i Force 400C, a wcześniej przypomniano główne argumenty przemawiające za wyborem technologii MU-MIMO oraz aktualną ofertę urządzeń ePMP. Omówiono listę najważniejszych zmian w nowej wersji firmware 4.6. Zapis zawiera również nagranie sesji Q&A.


Zobacz nagranie

ePMP

ePMP

Pakiety startowe Cambium

Zestawy startowe w bardzo atrakcyjnych cenach dla nowych Operatorów i dostawców usług, pozwalające zbudować kompletne sektory. Wypróbuj rozwiązanie Cambium ePMP lub cnWave 60 GHz w swojej sieci. W przypadku technologii ePMP dostępne są aż 4 różne warianty pakietów. Pakiet startowy cnWave 60 GHz zawiera wszystkie dostępne obecnie urządzenia. Rozwijaj swoje sieci, wyprzedzaj konkurencję, postaw na rozwojowe technologie.

Szczegóły promocji