Promocje Cambium - aktualne zestawienie – Cambium ePMP - nowe możliwości dla ISP

Promocje Cambium – aktualne zestawienie

Promocje Cambium 2022

Promocje Cambium – wsparcie dla Operatorów ISP i dostawców usług internetowych

Przedstawiamy wykaz aktualnych promocji Cambium dla Operatorów ISP i dostawców usług. Cambium Network w ramach wsparcia swoich Partnerów regularnie organizuje promocje, które pomagają w rozwoju sieci i w inwestowaniu w nowe technologie od Cambium.

Dynamika rozwoju technologii łączności bezprzewodowej oraz szybki rozwój usług dostarczanych drogą internetową zmuszają operatorów do nieustannych inwestycji i ciągłego rozwoju sieci.

Chcąc być konkurencyjnym na swoich rynkach i nadążać za oczekiwaniami klientów trzeba wdrażać nowe rozwiązania i nowe technologie w swoich sieciach.

Cambium Networks jako lider rozwiązań bezprzewodowych doskonale rozumie potrzeby lokalnych dostawców Internetu i stara się wyjść naprzeciw ich potrzebom, organizując cykliczne promocje oraz programy wsparcia.

Poniżej znajdziecie aktualne zestawienie dostępnych promocji z odnośnikami do ich szczegółów.

Promocja Cambium ePMP dla Operatorów ISP w Polsce

Na czwarty kwartał 2022 roku Cambium Networks przygotowało specjalnie na rynek polski zestaw pakietów promocyjnych dla Operatorów na rozwój sieci w technologii AC. Akcja promocyjna przygotowana jest specjalnie dla operatorów sieci ISP w Polsce.

W ramach promocji dostępnych jest aż 6 różnych pakietów promocyjnych w postaci kompletnych zestawów sektorowych ePMP oraz tzw. wielopaków. Pakiety mają za zadanie pomóc zainwestować w rozwój sieci operatorskich i ułatwić przejście na wydajną i rozwojową technologię AC. To już kolejna edycja znanej i lubianej promocji wśród Operatorów ISP. I co najważniejsze edycja na Q4 jest dopasowana do naszego rodzimego rynku.

Promocja Cambium ePMP

Nowością jest to, że w obecnej edycji zamawiający sam (częściowo) może decydować o zawartości zamawianych pakietów promocyjnych.

Mamy do dyspozycji 4 różne pakiety „sektorowe”. W skład każdego z nich wchodzi stacja bazowa ePMP3000 lub ePMP300L, antena oraz 25 stacji klienckich Force 300-xx, w tym 5 stacji GRATIS. Spośród tych pozostałych 20 stacji klient sam wybiera model 10 egzemplarzy spośród wszystkich dostępnych stacji klienckich w technologii AC czyli modeli Force300-xx. Dodatkowo mamy dwa wielopaki w których możemy skomponować pakiet 20 stacji klienckich i otrzymać dodatkowo GRATIS 5 lub 2 stacje, w zależności od wariantu pakietu.

Poniżej znajdziecie linki do poszczególnych zestawów promocyjnych:

Promocja ePMP – Pakiet A

Promocja ePMP – Pakiet B

Promocja ePMP – Pakiet C

Promocja ePMP – Pakiet D

Promocja ePMP – Pakiet E

Promocja ePMP – Pakiet F

Akcja promocyjna ePMP dla ISP  jest dostępna dla obecnych oraz nowych klientów Cambium. Każdy operator może kupić dowolną ilość zestawów spośród przygotowanych pakietów promocyjnych.

Promocja trwa do 31 grudnia 2022 roku.

To jeszcze nie wszystko co przygotowało Cambium Networks na ostatni kwartał 2022 roku.

Oprócz opisanej powyżej promocji przygotowanej specjalnie na rynek polski, partnerzy i klienci mogą również skorzystać z promocji ogólnoeuropejskich. Tutaj również mamy gotowe zestawy do zbudowania kompletnych sektorów oraz wielopaki stacji klienckich.

Warto zwrócić uwagę na atrakcyjne zestawy wielopaków stacji klienckich czyli pakiety E i D w ramach których można kupić stacje klienckie Force 200L (802.11n) oraz Force 300-25L w okazyjnych cenach.

Poniżej znajdziecie linki do wszystkich zestawów promocyjnych promocji przygotowanej dla wszystkich rynków:

Promocja ePMP dla Operatorów – Pakiet A

Promocja ePMP dla Operatorów – Pakiet B

Promocja ePMP dla Operatorów  – Pakiet C

Promocja ePMP dla Operatorów – Pakiet D

Promocja ePMP dla Operatorów – Pakiet E

Domyślamy się, że nie jest łatwo ogarnąć taką ilość pakietów i wariantów promocji, ale coś za coś. Dzięki takiej strukturze możemy dopasować i znaleźć pakiet dla każdego. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomożemy wybrać najlepszy pakiet i maksymalnie wykorzystać dostępne promocje

Jeśli potrzebujecie więcej informacji o promocjach lub technologii ePMP

Jeśli chcecie skorzystać z promocyjnych zestawów ePMP

jesteśmy do Waszej dyspozycji:

tel: 65 547 65 55  e-mail: cambium@kajakom.pl

Przypominamy również o całorocznej akcji, w ramach której nowi klienci Cambium mogą przetestować technologie ePMP i cnWave 60GHz poprzez zakup specjalnie przygotowanych Starter Kitów.

Cambium Starter Kity ePMP

 

Zapisując się do naszego newslettera będziesz na bieżąco z nowościami.