Promocje Cambium - aktualne zestawienie – Cambium ePMP - nowe możliwości dla ISP

Promocje Cambium – aktualne zestawienie

Promocje Cambium 2022

Promocje Cambium – wsparcie dla dostawców usług internetowych

Przedstawiamy wykaz aktualnych promocji Cambium dla Operatorów ISP i dostawców usług. Cambium Network w ramach wsparcia swoich Partnerów regularnie organizuje promocje, które pomagają w rozwoju sieci i w inwestowaniu w nowe technologie od Cambium.

Dynamika rozwoju technologii łączności bezprzewodowej oraz szybki rozwój usług dostarczanych drogą internetową zmuszają operatorów do nieustannych inwestycji i ciągłego rozwoju sieci.

Chcąc być konkurencyjnym na swoich rynkach i nadążać za oczekiwaniami klientów trzeba wdrażać nowe rozwiązania i nowe technologie w swoich sieciach.

Cambium Networks rozumiejąc potrzeby lokalnych dostawców internetu stara się wyjść naprzeciw im potrzebom organizując cykliczne promocje oraz programy wsparcia.

Poniżej znajdziecie zawsze aktualne zestawienie dostępnych promocji z odnośnikami do ich szczegółów.

Promocja Cambium ePMP dla Operatorów ISP

Długoterminowa (1-sze półrocze) promocja Cambium Networks dla Operatorów na rozwój sieci w technologii AC. Akcja promocyjna przygotowana jest specjalnie dla operatorów sieci ISP.

W ramach promocji dostępne są cztery różne pakiety promocyjne w postaci kompletnych zestawów sektorowych ePMP. Pakiety mają za zadanie pomóc zainwestować w rozwój sieci operatorskich i ułatwić przejście na wydajną i rozwojową technologię AC. Promocja jest znana i lubiana wśród Operatorów ISP.

Promocja Cambium ePMP

Nowością jest to, że w obecnej edycji zamawiający sam (częściowo) może decydować o zawartości zamawianych pakietów promocyjnych.

4 różne pakiety promocyjne zawierają stację bazową ePMP3000 lub ePMP300L, antenę oraz 24 stacje klienckie Force 300-xx, w tym 4 otrzymuje GRATIS. Spośród tych pozostałych 20 stacji klient sam wybiera model 10 egzemplarzy spośród wszystkich dostępnych stacji klienckich w technologii AC czyli modeli Force300-xx.

Poniżej znajdziecie linki do poszczególnych zestawów promocyjnych:

Promocja ePMP – Pakiet A

Promocja ePMP – Pakiet B

Promocja ePMP – Pakiet C

Promocja ePMP – Pakiet D

Akcja promocja jest dostępna dla obecnych oraz nowych klientów Cambium – każdy operator może kupić max. cztery (4) dowolne zestawy promocyjne spośród przygotowanych pakietów promocyjnych.

Promocja trwa do 30 czerwca 2022 roku.

Jeśli potrzebujecie więcej informacji o promocji lub technologii ePMP

Jeśli chcecie skorzystać z promocyjnych zestawów ePMP

jesteśmy do Waszej dyspozycji:

tel: 65 547 65 55  e-mail: cambium@kajakom.pl

Promocja Cambium ePMP dla nowych operatorów – Starter Kity

Całoroczna promocja Cambium Networks dla nowych Operatorów.

Akcja jest skierowana do dostawców usług internetowych, którzy chcą wypróbować możliwości ePMP i sprawdzić skuteczność technologii AC. Jest również wsparciem dla tych którzy są gotowi na wdrożenie pierwszych sektorów ePMP w swoich sieciach operatorskich.

Specjalnie dla nich Cambium przygotowało tzw. Starter Kity w ramach których można kupić kompletny zestaw sektorowy na bardzo korzystnych warunkach cenowych.

 

Starterkit Cambium epmp 2022

 

Dostępne są 4 różne pakiety promocyjne; dwa mniejsze zawierające stację bazową ePMP3000 lub ePMP300L, antenę oraz 4 dowolne stacje klienckie z szerokiej palety urządzeń 802.11 ac wave 2.

Szczegóły pakietów dla nowych operatorów StarterKit AP+4SM

Dwa większe zestawy zawierające stację bazową ePMP3000 lub ePMP300L, antenę oraz 12 stacji klienckich Force 300-25/300-25L .

Szczegóły pakietów dla nowych operatorów StarterKit z Force 300-25

Dodatkowo w ramach promocji przy zakupie zestawów klient otrzymuje 2 godziny darmowej konsultacji z inżynierem Cambium, specjalistą od sieci ePMP.

Operator może kupić tylko jeden (1) taki zestaw (spośród wszystkich 4 dostępnych)
Żeby wziąć udział w promocji trzeba się zarejestrować na stronie promocji

Promocja trwa do 31 grudnia 2022.

Jeśli potrzebujecie więcej informacji o promocji lub technologii ePMP

Jeśli chcecie skorzystać z promocyjnych zestawów ePMP

jesteśmy do Waszej dyspozycji:

tel: 65 547 65 55  e-mail: cambium@kajakom.pl

Promocja Cambium cnWave 60 GHz – zestaw startowy

Promocyjny zestaw startowy w atrakcyjnej cenie, zawierający wszystko co jest potrzebne by zestawić sieć i wypróbować możliwości milimetrówki od Cambium. Platformy 60 GHz innej od wszystkich dotychczasowych na rynku.

Starter Kit cnWave 60 GHz składa się z węzła dystrybucyjnego V5000, czyli stacji bazowej, oraz dwóch terminali V3000 i dwóch stacji klienckich V1000. W zestawie jest również komplet akcesoriów potrzebnych do instalacji urządzeń.

StarterKit cnWave pakiet promocyjny

Operator może kupić  jeden (1) zestaw.

Promocja trwa do 31 marca 2022.
Szczegóły promocji oraz link do rejestracji promocji znajduje się na naszej stronie promocji.

Jeśli potrzebujecie więcej informacji o promocji lub technologii cnWave 60 GHz

jesteśmy do Waszej dyspozycji:

tel: 65 547 65 55  e-mail: cambium@kajakom.pl

 

Zapisując się do naszego newslettera będziesz na bieżąco z nowościami.