Cambium na konferencji iNET - zapraszamy i polecamy – Cambium ePMP - nowe możliwości dla ISP

Cambium na konferencji iNET – zapraszamy i polecamy

Konferencja Cambium

Przed nami kolejne ważne wydarzenie – iNET meeting, coroczna konferencja, na której każdy operator powinien być.

Cambium-iNET-2021

Cambium na konferencji iNET – dużo nowości i dużo cennych informacji prosto z sieci operatorów

iNet meeting 2021

22-24 września 2021

Hotel Stok w Wiśle

Tradycyjnie już zapraszamy wszystkich uczestników do odwiedzenia stoiska Cambium Networks, gdzie zawsze jest coś ciekawego do obejrzenia i jest z kim pogadać o nowościach, wdrożeniach i technologiach bezprzewodowych. A te jak już pewnie zauważyliście, przechodzą prawdziwy renesans, za sprawą licznych przełomowych technologii, również od Cambium Networks.

A tak w ogóle to fajnie będzie chwilkę pogadać i spotkać się po długim czasie komunikacji tylko online.  Nie zabraknie również merytorycznej prezentacji Cambium. Gorąco zapraszamy i polecamy. Szczegóły poniżej.

 Stoisko Cambium na konferencji iNET

Jak co roku Cambium Networks zaprasza na swoje stoisko, gdzie będzie można zobaczyć mnóstwo nowości, które w ostatnim czasie się pojawiły w ofercie Cambium, takich cnWave 60 GHz czy Force 400. Nie zabraknie również sprawdzonych i wykorzystywanych przez naszych Partnerów rozwiązań ePMP czy WiFi cnPilot. Będą przedstawiciele i specjaliści z polskiego biura Cambium Networks. Będziemy również my, jako autoryzowany dystrybutor Cambium Networks. Jest więc okazja zobaczyć „na żywo” nowe rozwiązania i porozmawiać ze specjalistami o wszystkich aspektach związanych z szeroką ofertą Cambium szerokopasmowej bezprzewodowej łączności internetowej. Jest też okazja porozmawiać o wdrożeniach, wynikach testów i pracy rozwiązań Cambium w naszej sieci i sieciach naszych operatorów.

Prezentacja Cambium na konferencji iNET.

Polecamy również gorąco prezentację Cambium podczas konferencji. Sebastian Opiela Regionalny Dyrektor Techniczny na Europę Środkową i Wschodnią w Cambnium Networks przedstawi jedno z nowych rozwiązań Cambium, a mianowicie cnWave 60 GHz i pokaże istotne różnice między milimetrówką Cambium a rozwiązaniami innych producentów.  Z resztą tytuł prezentacji mówi sam za siebie:

Cambium znowu podnosi poprzeczkę: 60GHz w wersji punkt-wielopunkt, czyli poznaj cnWave

Zapraszamy na prezentację:

23 września

start 10.20

Sala Prelekcyjna

Jeśli bierzecie udział w kolejnej konferencji iNET, to gorąco zapraszamy do odwiedzenia stoiska Cambium na konferencji i porozmawiania:

Jeśli jeszcze nie korzystacie z rozwiązań Cambium to chętnie podpowiemy jak zacząć i z których rozwiązań, a wcześniej koniecznie zajrzyjcie na prezentację Cambium.

Jeśli już korzystacie z technologii to chętnie pomożemy i podzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem zdobytym w swojej sieci i sieciach naszych Partnerów.

Do zobaczenia w Wiśle ?

 

Zapisując się do naszego newslettera będziesz na bieżąco z nowościami.