Promocja Cambium cnWave 60 GHz – bezprzewodowi.pl

cnMaestro X dla cnWave 60 GHz – promocja Cambium

cnMaestro dla cnWave 60GHz promocja Cambium

cnMaestro X dla cnWave 60 GHz – promocja Cambium

Dzięki cnMaestro X, operatorzy sieci mogą znacznie skrócić czas rozwiązywania problemów dzięki zaawansowanym wizualizacjom wydajności sieci w czasie rzeczywistym, skanowaniu topologii i spojrzeniu wstecz na historyczne zdarzenia związane z łączami. Te nowe możliwości oraz udostępnione API pozwalają na jeszcze lepszą integrację z aplikacjami front-office i back-office. To wszystko sprawia, że ROI z inwestycji w cnWave 60 GHz jest lepszy niż kiedykolwiek.

Licencje cnMaestro X dla urządzeń cnWave 60 GHz w cenie o 60% niższej od standardowej ceny

cnMaestro wszystkie ekrany

Cambium Networks przygotowało specjalną promocję dla tych którzy inwestują w rozwiązania Cambium cnWave 60 GHz. W ramach tej promocji operatorzy mogą zakupić subskrypcje cnMaestro X w cenie o 60% niższej od standardowej ceny katalogowej.

UWAGA:

Nie ma ograniczenia w postaci limitu takich subskrypcji cnMaestro X, więc operatorzy mogą wykorzystać tę promocję do uaktualnienia licencji do urządzeń zakupionych wcześniej do swoich sieci do wersji cnMaestro X przy okazji zamawiania nowych urządzeń np. w ramach promocji pakietów 10+2 lub 5+1 cnWave 60 GHz.

 

Promocja trwa do 30.06 2024 roku, bez limitów ilościowych.

 

chcesz zamówić promocyjne licencje?

potrzebujesz więcej informacji o promocji lub technologii cnWave?

nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji:

tel: 65 547 65 55  e-mail: cambium@kajakom.pl

 

Zapisując się do naszego newslettera będziesz na bieżąco z nowościami.